7 zeytin 1 incir diyeti birçok kişinin denediği son derece faydalı olan bir kür arasındadır. 7 zeytin 1 incir diyeti, birçok bilim insanı tarafından onaylanan ve tüketilen bir üründür. Özellikle kontrollü bir şekilde bu diyetin yapılması kişinin zayıflamasına büyük bir oranda bağışıklık sistemine yardımcı olmaktadır.

 7 Zeytin 1 İncir Diyeti Nasıl Yapılır?

7 zeytin 1 incir diyeti incir ve zeytinden oluşan bir diyet türüdür. Bu malzemelerin mutlaka organik olması gerekmektedir. Özellikle kişiler kendi bahçesinden veya tanıdığı kişilerin bahçesinden bu ürünleri temin edebilirler. Bireylerin hazır olan ürünleri tüketmemesi son derece önemlidir. Kişilerin kurutulmamış ürünleri tüketmesi son derece önemlidir.

Kişiler 7 zeytin ve 1 incir kürünü hazırlarken tamamen bu ürünleri temin etmesi gerekmektedir. Kişiler öncesi ve sonrasında bu ürünleri tüketebilirler. Kişiler öncelikle zeytinleri yiyerek, sonrasında inciri yiyebilirler. Kişiler dilerlerse peş peşe yiyebilirler veya incir içerisine zeytini yiyebilirler. Kişiler bu kürü günde iki defa yiyebilirler.

Sabah uyandığında ve gece uyumadan önce bu ürünleri tüketebilirler. Kişiler tarife göre bu ürünleri sürekli olarak tüketebilirler. 7 zeytin 1 incir kürü 21 gün boyunca yapılabilir. Bireylerin bu diyeti aralıksız bir şekilde uygulaması gerekmektedir. Kişiler 21 günün sonunda büyük bir şekilde başarı elde edecektir. Kişiler sonrasında diledikleri kadar bu kürü tüketebilirler.

7 Zeytin 1 İncir Diyeti Zayıflatmaya Yardımcı Olur mu?

7 zeytin 1 incir diyeti, genel olarak birçok kişi tarafından bilinen oldukça etkili bir kür çeşididir. Bu kürü uygulayan kişiler ortalama 21 gün sonunda 10 kilo verebilirler. Oldukça sağlıklı olan bu kürün kişilere hiçbir zararı yoktur. Ayrıca kişiler bu kür sayesinde oldukça hızlı bir şekilde kilo verebilirler. Kişilerin kilo verme hızlı metabolizma durumuna göre değişiklik gösterebilir. 7 zeytin 1 incir faydaları ise şu şekildedir;

7 zeytin 1 incir kürü kalbe iyi gelmektedir ayrıca kalbin çalışma hızını da kuvvetlendirmektedir.

7 zeytin 1 incir kürü kan dolaşımının rahatlamasına fayda sağlar.

Sürekli olarak bu kürün uygulanması durumunda kişilerin diş sağlığı olumlu yönde etkilenir.

Özellikle süt içmek istemeyen bu kişiler bu kürü tercih ederek, diş sağlıklarını koruyabilirler.

Kanser hücrelerinin küçülmesine yardımcı olur bununla beraber kişilerin bağışıklık sistemini güçlendirir.

Bu kür zeka ve algının gelişmesine yardımcı olur.